자유게시판

сонце моє я твій місяць пісня

페이지 정보

Deon Mudie 24-08-31 23:21 view31 Comment0

본문

 
 
 
 
 
 
th?q=сонце+моє+я+твій+місяць+пісня
 
 
сонце моє я твій місяць пісня [Детальніше...]
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ой біжить милий мостом дліненьким. Накрив милую платком біленьким. – Вставай милая, довольно спати, Як ми гуляли, будем гуляти! – Не встану милий, гуляй з другою, Бо моє серце вже під землею. Бо Ти сонце, я сніг, Без тебе мій океан — мертве море Розтопила мене, валюся з ніг, Віддаю тобі останні зорі Знаходжу в собі сили, Щоб хвилі не. Горіше, горіше, горіха коріння, Любив я дівчину, взяти ї – не візьму, Береться ми одуріння. Світить місяць нічку, най перейду річку, Світи, місяць, нічку, най. Сонце низенько, вечір близенько. Спішу до тебе, моє серденько. Спішу до тебе, та й не застану. Вийду на гору, та й плакать стану. – Голуб-голубчик, голуб сизенький, Скажи. Пісня Сонце і місяць слова, текст, акорди, караоке, ноти, запис, слухати mp3. Ще багато пісень в категорії Філософські пісні. Вони все бачать крізь тумани. Ось місяць, зорі, солов'ї «Я твій» десь чують дідугани. А солов'ї Та ви вже знаєте, як сплять гаї! «Діброва», -и, жін. Сонце низенько, вечір близенько. Спішу до тебе, моє серденько. Спішу до тебе, та й не застану. Вийду на гору, та й плакать стану. Скажи, голубчик, де мій миленький? Склонив. Я – маленьке сонечко. Я розчісую свої промінці і піднімаюся вільно і урочисто. Я – велике Сонце. Я дарую своє тепло всім: небу, хмарам, річці, полям. MY SUN переклад та приклади використання Англійська мова. You're my sun, my moon, Ти моє сонце, мій місяць Так, я забув свої окуляри. Далі. Ти наче сонце в сто карат. І подих твій гарячий! Я твій вдихаю аромат. Ніжний від Версаче! Ти наче сонце, наче небо, Таких нема, подібних. Ти наче сонце в. Доля моя (Місяць) Місяць по небу ходить, Пісню свою заводить, Зорі за ним свівають голосні. Місяць мене питає Знаю я, чи не знаю, Як ти мене кохаєш у вісні? Думко! коли і тебе виливаю. В слово холоднеє, в пісню свою,. Пекло таке ж я в душі своїй маю —. Спалює всю воно душу мою Думко! остуджена словом людським. Сонце низенько, вечір близенько. Спішу до тебе, моє серденько. Спішу до тебе, та й не застану. Вийду на гору, та й плакать стану. Скажи, голубчик, де мій миленький? Склонив. Бог- Ти сонце моє Ти світиш в пітмі Твій престол небеса, Ти на висоті Бог твердиня моя, і скеля міцна Бог Ти сила моя, моя радість, моя краса. Буду я усім сповіщати дивні діла Як. Ночами вічно я шукав сонце, Сонце, Чортам дорогу малював. Чужих дітей заколисав місяць, Місяць. Червоні очі і вуста, Холодні завжди небеса, Сонце, сонце Вагітні зірки. Сонце низенько, Вже вечір близенько, (2) Ой прийди, прийди, Ти ж моє серденько. Ой, прийди, прийди, Розвесели душу, (2) Бо я з закохання Помирати мушу. НАШЕ (тексти пісень) Сонце низенько [2]. О моя дитино! Вік твій — місяць май. Зелено у лісі,— пташкою співай, Із криниць глибоких цебрами пісень. Бризни в світ широкий, у майовий. Ти наче сонце в сто карат. І подих твій гарячий! Я твій вдихаю аромат. Ніжний від Версаче! Ти наче сонце, наче небо, Таких нема, подібних. Ти наче сонце в. НАШЕ (тексти пісень) Сонце низенько, вечір близенько [1]. Сонце низенько, вечір близенько. Спішу до тебе, моє серденько. Спішу до тебе, та й не застану. Вийду на гору, та й плакать стану. – Голуб-голубчик, голуб сизенький, Скажи. Підпишіться ???? і щодня дивіться веселі дитячі пісні та розвиваючі мультики українською мовою. Збірка «Сонце і місяць» це дитячі пісень. Сонце і місяць" це чудова дитяча пісенька від ютуб каналу «З любов’ю до дітей"! Ставте лайки, поширюйте. Ти наче сонце в сто карат. І подих твій гарячий! Я твій вдихаю аромат. Ніжний від Версаче! Ти наче сонце, наче небо, Таких нема, подібних. Ти наче сонце в. Бо Ти сонце, я сніг, Без тебе мій океан — мертве море Розтопила мене, валюся з ніг, Віддаю тобі останні зорі Знаходжу в собі сили, Щоб хвилі не. Сонце низенько, вечір близенько. Спішу до тебе, моє серденько. Спішу до тебе, та й не застану. Вийду на гору, та й плакать стану. – Голуб-голубчик, голуб сизенький, Скажи. Сонце низенько, вечір близенько [1] Вийди до мене, моє серденько! Моє серденько розвеселиться. Серденько, рибонько, дорогий кришталю! Я твої ніженьки в шапочку вложу. Подай рученьку, моє. Мені погано без твого тепла, моє сонце.***Я можу без тебе жити Місяць разомМи всього місяць разом, а я вже хочу на тобі одружитися!

наснилося що я віддаю м'ясо чаклунські свята травень сонник дивитися в один бік молитва туги



до чого сниться танцювати уві сні однією танець марлін монро знак зодіаку онлайн ворожіння на рунах на ситуацію найближче майбутнє правдиве
найсильніші замовляння щоб розбагатіти
про гороскоп телець дівчинка
молитва вінчання повний текст
японське ворожіння на анусі
хорарний гороскоп для чого
картина сон дружини рибалки
до чого сняться гроші великі в конверті
скачати молитви за здоров'я чоловіка

.
==============================================================

~~~~~ бачити уві сні троянди ісламський сонник ~~~~~

==============================================================
.

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.