자유게시판

молитви за здоров'я іншої людини

페이지 정보

Krystle 24-09-10 03:37 view29 Comment0

본문

 
 
 
 
 
 
th?q=молитви+за+здоров'я+іншої+людини
 
 
молитви за здоров'я іншої людини [Детальніше...]
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Зглянься милостиво на раба Твого (iм'я) недужого, вiдпусти йому всi провини його, подай йому зцiлення вiд хвороби, поверни йому здоров'я i сили. Завдай здоров'я моїй душі, щоб я міг(ла) стати сильним(ою) і ділитися теплом свого серця з іншими. Благослови мене здоров'ям і життєвою силою, щоб я міг(ла) служити іншим і світу. Молитва вищим силам про зцілення за здоров’я людини найсильніша. В ній одночасно моляться і Господа та Богородиці, одразу всім ангелам і святим. О, Господи, дай мені силу подолати цей час випробувань. Захисти моє здоров'я і наповни мою душу вірою і надією. Надай мені мудрість і терпіння. Боже, Творець всього живого, благаю, зглянься над рабом Твоїм (ім'я хворого) і даруй одужанням тіло його. Тільки Твоя допомога зцілить його. Найсильніша молитва за здоров'я хворої людини – це молитва, промовлена з глибокою вірою та щирістю. Під час молитви голос закликав. Найсильніша молитва за здоров'я хворої людини – це молитва, промовлена з глибокою вірою та щирістю. Під час молитви голос закликав. Як молитися про своє здоров'я. Якщо так сталося, що захворіли саме ви і хочете дізнатися, яку молитву читати, щоб одужати, то ця молитва підійде. На цій сторінці ви знайдете різноманітні молитви за міцне здоров'я. Ви знайдете цитати та біблійні вірші про здоров'я, зцілення та захист від хвороб. Бо я є Твоїм творінням, не забувай про витвір Рук Твоїх, не віддаляйся від мене, змилосердися наді мною, щоб не було мені соромно за діла мої, не покидай мене. На цій сторінці ви знайдете різноманітні молитви за міцне здоров'я. Ви знайдете цитати та біблійні вірші про здоров'я, зцілення та захист від хвороб.

сонник убити тарганів уві сні наснилося що я спав із мамою до чого сниться бежеве кошеня сон бачити зерно пшениці до чого сниться чужа квартира як своя ворожіння архангелів Дорін Верче сонник забив до смерті безкоштовний гороскоп на козерога на тиждень астрологія та гороскопи в журналах до чого сняться велика кількість грошей великими купюрами до чого сниться зуб випав без крові і без болю у себе корінний

.
==============================================================

~~~~~ молитва про спасіння святої русі ~~~~~

==============================================================
.

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.